Pirlo: Conte trajneri i duhur!

Lajme Sport
Lajme Sportive nga vendi e bota
Pirlo: Conte trajneri i duhur!
Mar 21st 2013, 11:34

conte pirloAndrea Pirlo e konsideron trajnerin Antonio Conten si në ndër më të mirët në botë. 43-vjeçari vitin e kaluar fitoi Serinë A me bardhezinjtë si dhe këte sezon janë në pozita komode për t'u shpallur përsëri fitues. Gjithashtu Juventus është dhe në çerekfinalet e Champions League, ku gjendet përballëayern Mynih. "Për mendimin tim Conte është një ndër trajerët më të mirë. Ai po drejton një ekip për herë të parë në Champions League dhe po i tregon vlerat" theksoi Pirlo.

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.

If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions